Strony związane z hasłem 'szalunki':

Strony związane z hasłem 'szalunki':
  • Proponujemy skorzystanie spośród naszych usług. Biznes budowlana wykona kolejność usług związanych z prowadzeniem budowy, remontów albo rozbiórek rusztowania. Posiadamy własny, specjalistyczny akcesoria, na którym działamy samodzielnie, czy też możemy doprowadzić do realizacji usługi wypożyczenia naszego sprzętu innym ekipom remontowym, budowlanym. Warto wtłoczyć się na stronię Delta by dowiedzieć się moc więcej o naszej ofercie. Zapewniamy transport sprzętu budowlanego, remontowego. Sprzedajemy szalunki stropowe w załoga których wchodzą W załoga zestawu szalunkowego wchodzą: sklejka szalunkowa brzozowa, dźwigary, głowice, podpory tudzież trójnogi.

  • Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej. Przedsiębiorstwo TELKA powstało wiele lat temu. Zajmuje się dzierżawą, sprzedażą i montowaniem rusztowań, ogrodzeń tymczasowych, zsypów i akcesoriów do nich przeznaczonych. Na podstronach prezentujemy galerię zrealizowanych projektów, przy których pracowaliśmy. Zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy do współpracy, naszym współpracownikom oferujemy bardzo niskie ceny.

    Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
  • Witamy serdecznie wszystkich zainteresowanych budownictwem, na naszej witrynie. Zajmujemy się sprzedażą szalunków, rusztowań i różnego rodzaju akcesoriów do żelbetonu. W swojej ofercie przedstawiamy przedmioty nowe i używane ale za to w dobrym stanie i w bardzo niskich cenach. Proponujemy też różnego rodzaju nowości oraz posiadamy dużo artykółów w cenach promocyjnych. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów. Ze naszej strony gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego klienta a także bardzo szybką realizację zamówień.

    Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »